Stefan Pichler
(Spittal a. d. Drau 1911-1944 an der Front) "Kriegsgefangene", Öl auf Platte, 52 x 70,5 cm, gerahmt, partiell mit geringen Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:47
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Stefan Pichler
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |